Czwarty odcinek podcastu i zarazem drugi z cyklu „Podręcznik artysty”

Cykl „Podręcznik artysty” ruszył z kopyta. W dniu dzisiejszym oddaję w Wasze ręce podcast z Młodym – człowiekiem, który jest absolutnym specjalistą w kwestii produkcji klasycznych bitów. W rozmowie z Łukaszem znajdziecie sporo podpowiedzi na temat tego jak współpracować z producentami i na co zwracać uwagę, aby ta współpraca przebiegała pomyślnie. W drugiej części rozmowy skupiliśmy się na technicznych aspektach produkowania muzyki. Wszyscy producenci powinni znaleźć tam wskazówki, które pomogą im rozwinąć swoje umiejętności.

Podcast powinien spodobać się wszystkim twórcom muzycznym, niezależnie od gatunku, ponieważ zawarte w nim porady są uniwersalne i powinny sprawdzić się także w innych rodzajach muzyki.
Na koniec kilka słów na temat samego cyklu „Podręcznik artysty”. To seria wywiadów, z których dowiecie się o wszystkich zagadnieniach z zakresu wydawania płyty, jej promocji w mediach, organizacji koncertów oraz wielu innych. W audycjach będę gościł specjalistów w swoich dziedzinach. To pierwszy taki projekt w polskiej muzyce rozrywkowej.

Podcast jest dostępny w trzech wariantach

Tak jak w przypadku wszystkich podcastów macie do wyboru trzy opcje.
Pierwszą możliwością jest Soundcloud, gdzie znajdziecie zapis rozmowy w formie mp3. Serwis umożliwia zarówno odtwarzanie online, jak i ściągnięcie pliku na telefon bądź komputer. Dla mnie to najlepszy sposób na słuchanie ciekawych audycji. Wystarczy zgrać na telefon interesujący nas plik i można śmiało ruszać na spacer czy trening, nie martwiąc się o Internet czy zasięg w telefonie.

Drugim wariantem jest Youtube, gdzie na nowym kanale będą pojawiały się wszystkie podcasty. Wywiady będą dostępne także w formacie wideo, natomiast w przypadku solowych podcastów musicie zadowolić się tylko grafiką.

Trzecią opcją jest transkrypt w formacie PDF. Tekstowy zapis jest ukłonem dla wszystkich, którzy wolą czytać niż słuchać.
Transkrypt PDFrushmore 004: Młody o współpracy z raperami i produkcji muzyki

Liczę na Waszą opinię

Dajcie znać w komentarzu, jak podoba Wam się forma podcastów i czy jest coś, co warto zmienić. Wasza opinia jest bardzo istotna, ponieważ to Wam mają podobać się treści, które tutaj znajdziecie.
Kolejny artykuł już w najbliższy poniedziałek.

Do zobaczenia!

Przesłuchaj podcast

Dodaj komentarz