W dniu dzisiejszym uzupełniamy tematykę koncertową z zawodowym konferansjerem

W ostatnim odcinku podcastu rozmawiałem z DJem Ike’m o organizacji koncertów i wszystkich detalach związanych z tym zagadnieniem. W dniu dzisiejszym uzupełniamy tę tematykę o kolejne ciekawe informacje – tym razem z zakresu sceniczności i wystąpień publicznych. Moim gościem jest Ojciec Prowadzący Michał J. Sandecki – konferansjer, DJ oraz osoba, która poprowadziła w swoim życiu dziesiątki różnych imprez: od małych hip-hopowych koncertów, po duże festiwale muzyczne, kończąc na premierowych koncertach Miuosha i Jimka w katowickim NOSPRze.

Zastanawiacie się jak walczyć ze stresem i tremą, które towarzyszą wystąpieniom publicznym? Nie wiecie na co postawić w swoim koncertowym repertuarze? Czy na pewno wiecie jak nawiązywać kontakt z publiką i wychodzić obronną ręką ze stresujących sytuacji? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w naszej rozmowie.

Na koniec kilka słów na temat samego cyklu „Podręcznik artysty”. To seria wywiadów, z których dowiecie się o wszystkich zagadnieniach z zakresu wydawania płyty, jej promocji w mediach, organizacji koncertów oraz wielu innych. W audycjach będę gościł specjalistów w swoich dziedzinach. To pierwszy taki projekt w polskiej muzyce rozrywkowej.

Podcast jest dostępny w trzech wariantach

Tak jak w przypadku wszystkich podcastów macie do wyboru trzy opcje.
Pierwszą możliwością jest Soundcloud, gdzie znajdziecie zapis rozmowy w formie mp3. Serwis umożliwia zarówno odtwarzanie online, jak i ściągnięcie pliku na telefon bądź komputer. Dla mnie to najlepszy sposób na słuchanie ciekawych audycji. Wystarczy zgrać na telefon interesujący nas plik i można śmiało ruszać na spacer czy trening, nie martwiąc się o Internet czy zasięg w telefonie.

Drugim wariantem jest Youtube, gdzie na nowym kanale będą pojawiały się wszystkie podcasty. Wywiady będą dostępne także w formacie wideo, natomiast w przypadku solowych podcastów musicie zadowolić się tylko grafiką.

Trzecią opcją jest transkrypt w formacie PDF. Tekstowy zapis jest ukłonem dla wszystkich, którzy wolą czytać niż słuchać. Spisana rozmowa pojawi się na blogu już za kilka godzin.

Liczę na Waszą opinię

Dajcie znać w komentarzu, jak podoba Wam się forma podcastów i czy jest coś, co warto zmienić. Wasza opinia jest bardzo istotna, ponieważ to Wam mają podobać się treści, które tutaj znajdziecie.
Kolejny artykuł już w najbliższy poniedziałek.

Do zobaczenia!

Przesłuchaj podcast