Cykl „Podręcznik Artysty” zmierza powoli do końca

W ostatnich odcinkach podcastu rozmawiałem z DJem Ike’m o organizacji koncertówMichałem J. Sandeckim o sceniczności i wystąpieniach publicznych i z Solarem na temat własnej wytwórni i wszystkich formalnościach w rapie. W dniu dzisiejszym uzupełniamy tematykę „Podręcznika Artysty” o kolejne ciekawe informacje – tym razem z zakresu produkcji własnej linii odzieżowej.
Moim gościem jest Bushman z firmy odzieżowej ilovebb. W trakcie 40-minutowej rozmowy Bushman opowiedział o wszystkich detalach i trudnościach, które napotkacie w trakcie tworzenia swojej pierwszej kolekcji ubrań.

Zastanawiacie się jak stworzyć swoją pierwszą kolekcję odzieży? Nie wiecie na co zwrócić uwagę analizując rodzaje bawełny czy nadruki? Jakie ilości są dobre na start i ile tak naprawdę kosztuje wyprodukowanie pojedynczego sampla produktu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w naszej rozmowie.

Na koniec kilka słów na temat samego cyklu „Podręcznik artysty„. To seria wywiadów, z których dowiecie się o wszystkich zagadnieniach z zakresu wydawania płyty, jej promocji w mediach, organizacji koncertów oraz wielu innych. W audycjach będę gościł specjalistów w swoich dziedzinach. To pierwszy taki projekt w polskiej muzyce rozrywkowej.

Podcast jest dostępny w trzech wariantach

Tak jak w przypadku wszystkich podcastów macie do wyboru trzy opcje.
Pierwszą możliwością jest Soundcloud, gdzie znajdziecie zapis rozmowy w formie mp3. Serwis umożliwia zarówno odtwarzanie online, jak i ściągnięcie pliku na telefon bądź komputer. Dla mnie to najlepszy sposób na słuchanie ciekawych audycji. Wystarczy zgrać na telefon interesujący nas plik i można śmiało ruszać na spacer czy trening, nie martwiąc się o Internet czy zasięg w telefonie.


Drugim wariantem jest Youtube, gdzie na nowym kanale będą pojawiały się wszystkie podcasty. Wywiady będą dostępne także w formacie wideo, natomiast w przypadku solowych podcastów musicie zadowolić się tylko grafiką.


Trzecią opcją jest transkrypt w formacie PDF. Tekstowy zapis jest ukłonem dla wszystkich, którzy wolą czytać niż słuchać. Przeczytaj wywiad z Bushmanem z ilovebb o produkcji odzieży.

Liczę na Waszą opinię

Dajcie znać w komentarzu, jak podoba Wam się forma podcastów i czy jest coś, co warto zmienić. Wasza opinia jest bardzo istotna, ponieważ to Wam mają podobać się treści, które tutaj znajdziecie.
Kolejny artykuł już w najbliższy poniedziałek.

Do zobaczenia!

Przesłuchaj podcast