Czas na odpoczynek od cyklu „Podręcznik Artysty”

W ostatnich odcinkach cyklu „Podręcznik Artysty” rozmawiałem z Solarem na temat własnej wytwórni i wszystkich formalności w rapieBushmanem z firmy odzieżowej ilovebb o kulisach produkcji odzieżyWojciechem Ignatowskim o tajnikach sukcesu w platformach cyfrowych takich jak Spotify czy iTunesAdrianną Mysiak o roli psychologii w twórczości oraz Kubą Stemplowskim o tajnikach pracy menedżera muzycznego.

W dniu dzisiejszym odpoczywamy od nauki i wracamy do wywiadów z raperami o ich pasjach.

Moim gościem jest Rover, który jest nietuzinkową postacią. Raper, pisarz, ojciec, fotograf uliczny. To właśnie fotografia uliczna jest głównym tematem naszej dzisiejszej rozmowy.

W ciągu 35 minut poruszyliśmy wszystkie istotne aspekty z zakresu fotografii ulicznej: porozmawialiśmy o wyzwaniach, trudnościach, zagrożeniach, które czekają każdego adepta tej dziedziny fotografii. Mateusz okazał się naprawdę niesamowitym rozmówcą i w mojej opinii to najlepszy wywiad jaki ukazał się na moim blogu.

Podcast jest dostępny w trzech wariantach

Tak jak w przypadku wszystkich podcastów macie do wyboru trzy opcje.
Pierwszą możliwością jest Soundcloud, gdzie znajdziecie zapis rozmowy w formie mp3. Serwis umożliwia zarówno odtwarzanie online, jak i ściągnięcie pliku na telefon bądź komputer. Dla mnie to najlepszy sposób na słuchanie ciekawych audycji. Wystarczy zgrać na telefon interesujący nas plik i można śmiało ruszać na spacer czy trening, nie martwiąc się o Internet czy zasięg w telefonie.


Drugim wariantem jest Youtube, gdzie na nowym kanale będą pojawiały się wszystkie podcasty. Wywiady będą dostępne także w formacie wideo, natomiast w przypadku solowych podcastów musicie zadowolić się tylko grafiką. Niestety straciłem zapis video rozmowy z Mateuszem, ale może to i lepiej – zamiast naszych gadających głów możecie obejrzeć najlepsze fotografie Rovera, które zostały wplecione w video na Youtube.


Trzecią opcją jest transkrypt w formacie PDF. Tekstowy zapis jest ukłonem dla wszystkich, którzy wolą czytać niż słuchać. W tym miejscu należą się podziękowania dla Marcina Mołka, który odciążył mnie w kwestii spisania tej rozmowy.  Przeczytaj wywiad z Roverem o pasji do fotografii ulicznej. 

Na koniec zostawiam Was z najlepszymi zdjęciami Rovera

Liczę na Waszą opinię

Dajcie znać w komentarzu, jak podoba Wam się forma podcastów i czy jest coś, co warto zmienić. Wasza opinia jest bardzo istotna, ponieważ to Wam mają podobać się treści, które tutaj znajdziecie.

Do zobaczenia!

Przesłuchaj podcast

Dodaj komentarz