Słoneczna i zagwarantowana pogoda, to największa atrakcja pobytu na Majorce. Do tego dochodzą wspaniałe atrakcje, niezliczona ilość małych wysp, lazurowe morze, imprezy na plaży i niezliczona ilość atrakcji.
Loty na Majorke są bardzo popularne, wszyscy dolatujemy do portu lotniczego Palma de Mallorca, który znajduje się na wschód od centrum stolicy. Tubylcy są bardzo życzliwi i towarzyscy, przyzwyczajeni do licznie odwiedzających ich turystów, są bardzo otwarci.
Majorka to wyspa warta odwiedzenia, piękne obiekty sakralne, parki pełne rzeźb i niezwykłej roślinności to część atrakcji. Niezliczona ilość barów otwartych przez całą noc i imprezy na plaży, sprawiają, że ludzie rozrywkowi też znajdą tam dla siebie odpowiednie atrakcje. Wyjazdy na Majorkę są niezwykle atrakcyjne i cieszą się ogromną popularnością.
To tutaj na tej właśnie wyspie możemy odwiedzić Smocze Jaskinie pełne stalaktytów i stalagmitów, tutaj są pachnące gaje cytrusowe, zabytkowa kolejka i podwodne jezioro, które jest największym jeziorem na świecie.