Witam Cię na moim blogu – w miejscu przecięcia różnych pasji, z którego dowiesz się sporo na temat muzycznego self-publishingu, taniego podróżowania oraz wielu innych spraw z zakresu piłki nożnej czy fotografii.
Jeśli trafiłeś tu przypadkiem i nie wiesz kim jestem – należą Ci się słowa wyjaśnienia.

Od 2014 roku współtworzę bielską wytwórnię muzyczną 3/4 UDGS. W ciągu tego czasu brałem udział w powstaniu kilkunastu albumów muzycznych takich artystów jak: Ad.M.a, Kartky, Świnia, TrooM, Uszer zDP, Pueblos, Golin, KPSN, Arik i wielu innych. Dzięki muzyce poznałem dziesiątki ludzi z całej Polski i na tym blogu chcę pokazać Wam ich drugie oblicza oraz opowiedzieć Wam o procesach, które nigdy wcześniej nie były szerzej omawiane. Aby zrealizować ten cel, ruszyłem z projektem pt. „Podręcznik Artysty”, w którym wraz z moimi gośćmi omawiam cały proces wydania płyty w modelu self-publish. Do tej pory gościłem m.in. Solara, DJ’a Ike’a, Macieja Dziedzica czy Młodego MD. Wszystkie wywiady znajdziesz TUTAJ.

Uwielbiam podróżować – w swoim życiu zwiedziłem 21 krajów, a to dopiero początek podboju świata. Na blogu znajdziesz moje wskazówki oraz opowieści z miejsc, które miałem okazję zwiedzić. Wszystkie relacje z podróży znajdziesz TUTAJ.

W każdą podróż ruszam z moim niezawodnym Olympusem OM-D. Wszystkie zdjęcia z wyjazdów, które znajdziesz na blogu, są mojego autorstwa. Fotografia krajobrazowa to moja ulubiona dziedzina tej sztuki.
Jestem totalnym fanatykiem piłki nożnej – aktywnie uprawiam ten sport (gra w A-klasie to super przygoda!) oraz śledzę na bieżąco rozgrywki angielskiej Premier League. Oglądanie świetnych, europejskich meczów na żywo jest bardzo proste – znajdziesz tu wskazówki jak organizować budżetowe wyjazdy na mecze swojej ulubionej drużyny.

Dlaczego rushmore?

Pierwsze skojarzenie jest oczywiste i właściwe. Tytuł bloga nawiązuje do słynnego Mount Rushmore w USA, gdzie możecie zobaczyć czterech zasłużonych amerykańskich prezydentów. Bezpośrednie nawiązania tutaj się kończą. Pomnik jest dla mnie świetną metaforą ludzkiej osobowości i pokazaniem władzy o różnych twarzach. Na potrzeby tego bloga skorzystałem z tej metafory, dlatego w podtytule strony znajdziecie zwrot: „Pasja ma wiele twarzy”.

Jeśli rozbijemy „rushmore” na dwa niezależne słowa, odkryjemy główną zasadę tej strony.
Rush (ang. pośpiech) symbolizuje wszechobecny pośpiech i owczy pęd w którym zatapiamy się każdego dnia. Wieczna pogoń za pieniądzem, pracą i karierą, przyprawiona karmieniem nas newsami z każdej strony. Dziennikarze nie dbają już o jakość swojej pracy, liczy się tylko to, który z nich dostarczy jakąś wiadomość jako pierwszy. More (ang. więcej) symbolizuje treści, które tu znajdziecie. Jak wspomniałem wcześniej – absolutne zero artykułów, które stracą datę ważności za kilka dni. Stawiam na dopracowane i ciekawe (z Waszej perspektywy) materiały, do których będziecie mogli swobodnie wrócić za jakiś czas.

Na tym blogu znajdziecie treści z przeróżnych gatunków. Swoisty miks muzyki, podróżowania, sportu oraz szeroko pojętego lifestyle’u. Wspólnym mianownikiem są jednak ludzie, którzy żyją dzięki swojej pasji.

Kontakt

Osoby zainteresowane współpracą, zapraszam do kontaktu mailowego: adamczykmarcin88a@gmail.com
Jestem otwarty na nowe wyzwania i jestem przekonany, że razem jesteśmy w stanie stworzyć wiele inspirujących projektów.