Czy chociaż raz nie marzyłeś o tym, aby przeżyć emocje, które towarzyszą w fascynującą grę komputerową na żywo? Gdyby tak była możliwość grania na czas, bo jeśli się w nim nie zmieści to czeka nas kara? Albo śmierć? Wyobraź sobie, że to wszystko może odbywać się w Twoim mieście, a rodzaje rozrywek są nieskończone.

Fani gier, z pewnością uwielbiają fantastykę i logiczne planowanie – możesz więc zaprosić swoich znajomych do wspólnej zabawy. Na rynku znajduje się cała gama do wyboru – są to pokoje zagadek, w których możesz sprawdzić się od roli chirurga po czarodzieja, który musi wydostać się z zamkniętego pokoju, a do dyspozycji ma tylko kilka narzędzi.
Wiadomo, nie spotka Cię kara śmierci, a niestety życie w realnej grze jest tylko jedno, jednak nie daj się zwieść – chęć rywalizacji sprawi, że będziesz chciał jak najszybciej uciec przed zagrożeniem. Jeśli Ci się to uda, sprawisz, że duma będzie towarzyszyć Ci do końca dnia, a sama zagadka będzie kusić Cię za każdym razem – z pewnością od tego się uzależnisz!