Biuro rachunkowe

Każde prowadzenie działalności gospodarczej wymaga prowadzenia rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ciągłe nowelizacje ustaw i zmiany w prawie podatkowym, a także niejednolita interpretacja przepisów przez różne urzędy skarbowe powoduje, że prowadzenie księgowości we własnej firmie jest niezwykle trudne, a rozliczenia z urzędem skarbowym lub ZUS, wykonywane przez niewykwalifikowane osoby może narazić firmę na problemy prawne i ewentualne kary.
Zatrudnianie zawodowych księgowych przez małe firmy generuje stosunkowo spore koszty związane z utrzymaniem etatu, podczas gdy osoba taka, w przypadku niewielkiego przedsiębiorstwa, swoje obowiązki jest w stanie wykonać w zaledwie kilkadziesiąt godzin w miesiącu.
Wychodząc naprzeciw właśnie takim problemom małych firm, nasze biuro oferuje usługi rachunkowe. Zapewniamy prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, wiedza naszego sztabu specjalistów jest ciągle uaktualniana i poszerzana przez różnego rodzaju szkolenia. Udział w szkoleniach potwierdzają liczne certyfikaty, będące gwarancją najwyższej jakości usług.
Każde przedsiębiorstwo ma swój unikalny charakter, dlatego gwarantujemy indywidualną obsługę klienta, skrojoną na miarę jego potrzeb. Pozwala to zrozumieć problemy firmy i skutecznie je rozwiązywać. Nasze biuro rachunkowe zatrudnia również radców prawnych z zakresu prawa podatkowego, handlowego i pokrewnych, dlatego naszym klientom oferujemy również usługi doradcze.
Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem.