Jak zamontować karnisz?

Decydując się na zawieszenie firanek lub zasłon musimy najpierw zainstalować karnisze. Zazwyczaj wiąże się to z koniecznością wywiercenia w ścianie kilku otworów na określonej wysokości. Dysponując odpowiednim sprzętem, z pewnością będziemy w stanie samodzielnie wykonać to zadanie. Jakie narzędzia będą do tego potrzebne oraz na co warto zwrócić szczególną uwagę?
Jeżeli chcemy wywiercić otwory w trudnym i wytrzymałym materiale (np. w betonie zbrojonym) pod samym sufitem, musimy mieć stabilny punkt podparcia. Najlepiej, jeżeli ustawimy specjalne podesty, na których możemy pewnie i stabilnie stać w trakcie wiercenia młotem udarowym. Ponieważ są to elektronarzędzia, którymi trudno jest operować bez odpowiedniego podparcia, takie podesty sprawiają, że pracujemy nie tylko dużo wydajniej, ale przede wszystkim dużo bezpieczniej. Zwłaszcza, jeżeli nie mieliśmy wcześniej do czynienia z młotowiertarką dużej mocy, powinniśmy zadbać o to, abyśmy stojąc na takiej platformie, mogli naprawdę pewnie się czuć.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes