5/5 - (1 vote)

Wakacje w Ostródzie to doskonały pomysł, bo mazurskie miasto zapewnia szereg atrakcji. Możesz spędzić ten czas na uprawianiu sportów wodnych, spacerach czy wylegiwaniu się na plaży.

Wakacje – polska Ostróda

Rejon Mazur to idealne miejsce na letni wypoczynek dla osób w każdym wieku. Pasjonaci uprawiania sportów wodnych przyjeżdżają tu co roku, by poszaleć na desce SUP, popływać kajakiem lub rowerem wodnym. Fanatycy żeglarstwa rozwijają żagle na Mazurskich Regatach Żeglarskich. Inni plażują i korzystają z kąpieli w czystych jeziorach.

Na miejsce wakacyjnego wypoczynku warto wybrać urokliwą Ostródę i zarezerwować pokój szukając pod frazą „Wakacje PL Ostróda„. Obiekt znajduje się nieopodal ostródzkiego mola przy jeziorze Drwęckim. Choć miasto nie jest tak popularne, jak Olsztyn czy Mrągowo, to przyciąga rzesze turystów z Polski i zagranicy, ze względu na atrakcje. Warto przyjechać, by zobaczyć urokliwą Ostródę i wyjątkowe zabytki.

Oferty dla gości w Platinum Ostróda

W Ostródzie organizowane też są festiwale, liczne imprezy i wydarzenia kulturalne. Można uczestniczyć w największym widowisku kabaretowym, jakim jest Polska Noc Kabaretowa. Ostróda to także raj dla dzieci, bo przygotowano wiele miejsc, gdzie najmłodsi będą się doskonale bawić. Warto spędzić rodzinne wakacje w tej mazurskiej miejscowości. Ofertę dla gości przygotował również hotel Platinum Ostróda.

Do udogodnień obiektu należy dostęp bez limitu do Aqua Ostróda. W strefie znajdują się: basen sportowy i dla dorosłych; brodzik, sauna fińska, mokra oraz rzymska; grota solna, jacuzzi, a także rwąca rzeka. Na najmłodszych gości codziennie czekają lody na patyku i wieczorne animacje. Inne udogodnienia na jakie mogą liczyć goście Platinum Ostróda to bezpłatny dostęp do sprzętu wspierającego gimnastykę.

Ile kosztuje pobyt w hotelu?

Ceny pobytu w hotelu zależą od kilku kwestii. Chcąc skorzystać finansowo warto wybrać jeden z pakietów, w którym są również zniżki na masaże i zabiegi w SPA. Koszt pobytu zależy wybór standardu pokoju. Oferta jest szeroka, od wersji ekonomicznej BIZNES po apartamenty SPORTY. Są też pokoje dla rodzin czy grupy przyjaciół; dwuosobowe STANDARD i PREMIUM.

Na życzenie gości może być wstawione dodatkowe łóżko, wyposażenie dla dzieci i dla osób niepełnosprawnych, co wiąże się z dodatkową opłatą. Jeśli w pokojach przebywają zwierzęta, cena doby hotelowej jest wyższa. Goście mają zapewniony bezpłatny parking. Przed dokonaniem rezerwacji, należy sprawdzić oferty, by wybrać dla siebie najkorzystniejszy wariant.