Dayz klucz steam

0
507
4/5 - (1 vote)

Serwery DayZ
Polskie serwery Dayz, to z pewnością ostatnio najczęściej wyszukiwana fraza, jaką wpisują w przeglądarkę zapaleni gracze gier survival, którzy do niedawna pamiętali DayZ, jako produkcję, która była jedynie modem i absolutnie nie zapowiadało się na to, że po 6 latach twórcy gry DayZ postanowią ukazać graczom produkcję, która ewidentnie modem już nie jest.

Nie da się ukryć, że to z pewnością idealny krok, bo wielu graczy zdążyło już o DayZ zapomnieć. W końcu minęło aż sześć lat, a jak wiadomo – internet nie lubi czekać. W ciągu tak długiego czasu gracze zdążyli wkręcić się w naprawdę wiele nowych produkcji. Twórcy DayZ jednak postanowili wypuścić swoje dzieło na światło dzienne i ukazać je w pełnej okazałości.

Wiadomo jednak, że znalezienie odpowiedniego serwera do gry, to wcale nie taka łatwa sprawa, bo nie każdy będzie spełniał nasze oczekiwania, ale liczba polskich serwerów do DayZ zdaje się być na tyle duża, że nie powinno być większego problemu ze znalezieniem dla siebie miejsca w tej survivalowej grze.

Źródło: https://powsinogi.pl/jakie-sa-najlepsze-sposoby-na-prowadzenie-bloga-podrozniczego/