Escape room Trojmiasto

0
501
4/5 - (1 vote)

Escape roomy w Trójmieście

Nudzisz się, chciałbyś odskoczni od rutyny dnia codziennego? Nie masz już pomysłu na spędzenie czas ze znajomymi? Chcesz zaproponować dzieciom lub rodzinie jakąś ciekawą rozrywkę? Jest brzydka pogoda i nie możesz jechać na plażę? Dla miłośników zagadek jest rozwiązanie na każdy z tych problemów – wizyta w jednym z kilkudziesięciu escape roomów w Trójmieście. Już nie musisz ograniczać się do gry typu escape online, możesz przeżyć to na własnej skórze.
Możliwości są nieskończone, bez względu na twój wiek i upodobania, wśród trójmiejskich pokoi „escape” na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ucieczka z pokoju przynosi frajdę nie tylko dlatego, że pobyt w, np. pokoju stylizowanym na horror, daje nam adrenalinę, ale i dlatego, że nasze szare komórki wciąż pracują na pełnych obrotach, dodatkowo spędzamy czas z przyjaciółmi w produktywny sposób.

 

Escape room trojmiasto – w Trójmieście przez ostatnie kilka lat zdecydowanie zyskały na popularności escape roomy, których najwięcej znajduje się w Gdańsku. Firma Escape Time oferuje takie pokoje, jak Krwawy Wódz i Cyrk, w Questrooms znajdziemy pokój Pięciu Morderstw oraz pokój rodem z American Pie, natomiat w Pokojach Tajemnic udamy się, m.in. do Grobowca Faraona. W Gdyni funkcjonuje Escape Me (z pokojami zainspirowanymi Atlantydą, Harrym Potterem), Outscape (najlepiej oceniany jest pokój stylizowany na ośrodek badawczy) oraz WALKOUT. Questrooms funkcjonuje także w Sopocie i ma w swojej ofercie pokoje Czarnobyl oraz Rytuał, natomiast w Busters Escape Rooms możemy doświadczyć rozrywki rodem z Kac Vegas czy filmu kryminalnego. Nie ma na co czekać, znajdź pokój dla siebie i zaproś znajomych!

Źródło: https://tunezjamojemiejscenaziemi.pl/10-grzechow-glownych-wychowywania-dzieci-w-tunezji/