Dayz Polski serwer

0
1185
3/5 - (1 vote)

DayZ
Gry bezsprzecznie potrafią jednoczyć graczy. Wie o tym każdy, kto choć raz wkręcił się w grę, od której wręcz nie potrafił się oderwać.

Gry online mają to do siebie, że potrafią wciągnąć bardziej niż wszystkie inne. Wielu z nas nawet nie potrafi policzyć godzin, które spędziło w danej produkcji w trybie multiplayer. Uwielbiamy grać w gry, a rozrywka ta staje się jeszcze przyjemniejsza w momencie, kiedy możemy grać w gry z najbliższymi ludźmi, z którymi spędza nam się czas najlepiej.

Jedną z takich gier, w które do dziś gra wielu zapalonych graczy jest Dayz – aktualnie pełnoprawna produkcja – wcześniej mod na Arma III.

Twórcy jakiś czas temu postanowili dać o sobie znać i przypomnieć graczom, że wciąż istnieją, a samo Dayz – ma się bardzo dobrze.

Jak się okazuje – faktycznie DayZ ma się dobrze. Na nowo przyciągnęło do siebie dawnych graczy, którzy zapomnieli o tej produkcji, kiedy przestała się rozwijać. Dziś polskie serwery DayZ na nowo są oblężone przez graczy chętnych wspólnego grania z innymi rodakami.

Źródło: https://szlaki-rowerowe.pl/internet-stacjonarny-airmax-we-wroclawiu-nadodrze-przewodnik-kompletny.html