Dayz poradnik

0
1134
Rate this post

Polskie serwery
Dayz to niewątpliwie produkcja, która w wielu graczach wzbudza spore kontrowersje. Początkowo była jedynie modem do większej gry i w takim też stanie tkwiła przez bardzo długi czas. Spowodowało to niechęć do gry, która mówiąc kolokwialnie – po prostu się „przejadła”. Niedawno jednak wróciła do nas w nowej odsłonie, bo już nie jako mod, ale jako pełnoprawna produkcja.

Z pewnością należy się za to szacunek autorom, którzy mimo wszystko postanowili wskrzesić już prawie martwą produkcję do życia i zaryzykowali swoją pracą, ukazując nam na nowo DayZ w innej odsłonie.

Czy był to dobry krok? Niestety o DayZ wielu graczy zdążyło już zapomnieć, ale własnie dzięki nowej „premierze” będzie można wrócić do pięknych czasów survivalowej rozrywki.

Polskie serwery Dayz to z pewnością rzecz, której będzie szukało wielu Polaków, którzy lubią grać z innymi Polakami. Dostęp do polskich serwerów z pewnością znajdziemy na oficjalnym forum gry, więc jest to idealne miejsce do rozpoczęcia poszukiwań polskich serwerów.