Już za kilka godzin będziemy świadkami meczu, o którym media rozpisują się od kilku tygodni. Wielki rewanż za bitwę w Warszawie. Niemcy jednak nie powiedzieli ostatniego słowa i na własnym terenie będą chcieli za wszelką cenę zamazać blamaż z pierwszego meczu.

Skoro jesteśmy przy naszych rywalach, to dzisiaj przedstawimy jednego z nich – Mario Goetze. Jeszcze rok temu zdobywał Mistrzostwo Świata na boiskach w Brazylii, a dzisiaj jest na piłkarskim zakręcie, choć w dzisiejszym meczu przeciwko Polsce z pewnością wzniesie się na wyżyny swoich niemałych umiejętności.

Ma potencjał, żeby błyszczeć. Musi jednak włączyć wyższy bieg i im odjechać. Może to robić nie tylko dzięki swojej ogromnej technice i niebywałej kondycji, ale także… butom. A w czym biega reprezentant Niemiec. Od wielu lat jest wierny marce Nike, a rok temu przekonał się do serii Nike Magista, którą oficjalnie promował. To właśnie w tych butach rozstrzygnął losy pamiętnego spotkania przeciwko Argentynie, w którym przyćmił samego Leo Messiego.

Buty Nike Magista są rekomendowane także przez takich wirtuozów jak: Zlatan Ibrahimović, Neymar czy Andres Iniesta. Nie może być to zatem dziełko przypadku. Firma Nike pracowała nad nową serię ponad cztery lata, dokonując wielu eksperymentów, badań, testów, aż w końcu wypuścili na rynek prawdziwe cacko, oparte na technologii Flyknit, która zapewnia idealnie dopasowanie do stopy.

Wspominaliśmy wiele na temat tej serii, jednak patrząc na zawodników, którzy o 20:45 wybiegną na murawę, należy przypomnieć, że tak techniczni zawodnicy muszą mieć wyjątkowe buty, w których będą czuli się jak ryba w wodzie. Perfekcyjnie dopasowane podbicie, pięta i śródstopie, dodatkowe wyposażone w specjalny kołnierz Dynamic Fit. Stabilizacja, komfort, kontrola nad piłką.

Dlatego nasi obrońcy powinni być maksymalnie skoncentrowani podczas starć z Mario Goetze. Może jednym błyskawicznym ruchem zgubić pilnujących go defensorów. W tych butach żaden kontakt z piłką nie jest przypadkowy. Korki Nike Magista to buty, które same niosą nas po zwycięstwo, jeśli posiadamy duże umiejętności techniczne. Stworzone z myślą o grajkach takiego formatu. Kreatywni pomocnicy wspomagani przez wiele technologii stają piłkarskimi bestiami. Dzisiaj będziemy świadkami fantastycznego pojedynku dwóch serii Nike: Magista kontra Hypervenom. Goetze kontra Lewandowski. Niemcy kontra Polska. Do boju nasi!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes