Podróże rowerowe

0
1193
3.5/5 - (2 votes)

Wielu z nas turystyka kojarzy się z dalekimi wojażami: do ciepłych krajów, do Stanów Zjednoczonych, itd. Oczywiście mnóstwo osób marzy o zwiedzeniu odległych miejsc, ale przecież podróżowanie to nie tylko wyjazdy zagraniczne.
Turystyka rowerowa nie jest może najpopularniejszą formą spędzania wolnego czasu, jednak ma swoich zwolenników. Jej celem nie jest ściganie się czy próba „wyśrubowania” jak najlepszego czasu na jakimś dystansie, chodzi tu o czystą przyjemność z jazdy na rowerze. Zazwyczaj wyjazd trwa kilka dni, oczywiście uzależnione jest to od upodobań rowerzystów. W związku z tym taka forma spędzania wolnego czasu jest dostępna właściwie dla każdego. Nawet osoby starsze, którym dochody niekoniecznie pozwalają na odległe wyjazdy, mogą przyjemnie spędzić czas i zwiedzić okolicę odległą o kilkadziesiąt kilometrów od miejsca ich zamieszkania. Poza oczywistą frajdą, jaką jest taka forma podróżowania, dużą przyjemność może sprawić nam samo planowanie trasy przejazdu, wybieranie miejsc noclegowych i inne kwestie organizacyjne. Warto rozważyć taką formę spędzenia wolnego, np. długiego weekendu.

Źródło: https://www.mmorpg.net.pl/artykuly-goscinne/jak-skutecznie-aplikowac-o-dofinansowanie-z-zus-na-poprawe-bhp-w-twojej-firmie/