Hotel Spichlerz – Kazimierz Dolny

Hotel Spichlerz Kazimierz Dolny znajduje się przy ul. Krakowskiej 59/61. Obiekt ten istniał już w latach dwudziestych XX wieku jako prywatna rezydencja „MURKA”, należąca do Konstantego Sopoćki – znanego polskiego grafika i plakacisty.
Spichlerz położony jest na lekko oddalonej od centrum ulicy, dzięki czemu daje poczucie intymności. Zielone otoczenia sprawia, że możemy się zrelaksować, odprężyć już od pierwszych chwil po przybyciu.
Dla gości dostępne są wysokiej klasy apartamenty, pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe. Dania serwowane w hotelowej kuchni znajdują swoje źródła w polskiej tradycji. Kucharze gotują tam na podstawie „babcinych”, domowych przepisów, na bazie jak najbardziej naturalnych składników. Serwowane tam jest swojskie mięso, pasztet czy własnoręcznie wyrabiany chleb. Na terenie opisywanego obiektu znajduje się duży grill czy letni ogródek do dyspozycji gości. Właściciele dbają o to, aby poczuć się jak w domu.
W obrębie hotelu położone jest pole campingowe, wyznaczone są miejsca dla przyczep campingowych z całym węzłem sanitarnym.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes