Analiza finansowa

0
378
Rate this post

Analiza finansowa (4)Chciałbyś zostać inwestorem? Interesuje Cię, o co chodzi na giełdzie i według jakich zasad powinno się kupować papiery wartościowe? Przeczytałeś życiorys Warrena Buffeta i teraz chcesz być taki jak on? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Otóż możesz – pod warunkiem, że poświęcisz na to odpowiednio dużo czasu, ponieważ zagadnienie nie jest proste. Analiza finansowa odkrywa swe sekrety, jeśli jest się bardzo cierpliwym.

Oferujemy Ci trzymiesięczny, profesjonalny kurs inwestowania prowadzony przez samych praktyków! Powiemy Ci, na jakiej zasadzie powinno się dobierać spółki do portfela inwestycyjnego, żeby wykluczyć ryzyko specyficzne – czyli zminimalizować zagrożenia do minimum. Nauczymy Cię czytać sprawozdania finansowe, która to umiejętność jest podstawą do zostania skutecznym analitykiem.

Zapewniamy wiele arkuszy w Excelu, które ułatwią Ci przyswojenie wszystkich informacji i podejmowani decyzji inwestycyjnych w przyszłości. Z nami analiza finansowa jest prosta i przyjemna! Pod warunkiem, że naprawdę się w to zaangażujesz – bez tego nie ma sukcesu. Zadzwoń, czekamy na Ciebie!