Bezpieczne wakacje nad morzem i tani wypoczynek nad morzem

0
670
Rate this post

Tani wypoczynek nad morzem i Bezpieczne wakacje nad morzem

Ciepłe kraje, ale nie za gorące

Chcielibyście wyruszyć gdzieś w ciepłe kraje i trochę powygrzewać się na słońcu? Jednocześnie nie jesteście fanami omdlewających upałów, jakie z pewnością zastaną was w Maroku albo w Hiszpanii nad Morzem Śródziemnym? Całe szczęście Europa posiada dostęp do Oceanu Atlantyckiego, który ochładza nieco wybrzeże i pozwala na odetchnięcie od czterdziestostopniowego ukropu przy jednoczesnej gwarancji braku deszczu – czego u nas w kraju raczej nie uświadczymy.

Jeśli więc chcecie wybrać się na bezpieczne wakacje nad morzem w jakimś ciekawym miejscu o dogodnych warunkach pogodowych i termicznych – zdecydujcie się na Portugalię. Przygotujcie się jednak również na porywisty wiatr.
Co więcej, państwo to zaoferuje wam nie tylko komfortowy, ale też tani wypoczynek nad morzem. Mimo iż płaci się tam w euro, nawet po przeliczeniu na złotówki ceny wypadają podobnie jak w Polsce. Możecie więc mieć dostęp do naprawdę pysznych i świeżych atlantyckich dorszy i innych ryb za cenę oklepanej już nieco smażonej flądry z frytkami!