Dayz wymagania

0
508
Rate this post

Polskie serwery Dayz
Gry wideo to z pewnością rozrywka, która zrzesza mnóstwo fanów. Któż z nas nie lubi oddać się ten wspaniałej przyjemności, jaką jest granie i spędzić miło wiele godzin grając chociażby w gry online, czy też multiplayer, ze swoimi znajomymi.

Powstało wiele gier, które umożliwiają nam grę z osobami, które lubimy. Aktualnie na rynku jednymi z najpopularniejszych typów gier są gry typu Battle Royal, w których mierzymy się najczęściej z setką graczy, którzy znajdują się w losowych miejscach na mapie i walczą z innymi graczami o przetrwanie. Gry Battle Royal i Survival mają ze swoją wiele wspólnego, bo łączą je wspólne korzenie. Zapewne każdy zapalony gracz kojarzy taką produkcję jak Dayz. Początkowo był to mod do gry Arma, ale aktualnie stał się pełnoprawną produkcją, toteż z powrotem jest na językach.

Gracze szukają najlepszych serwerów do grania, a wiadomo, że jako Polacy, najchętniej gramy ze swoimi rodakami, toteż polskie serwery Dayz są teraz numerem jeden poszukiwań wszystkich graczy z Polski. Z pewnością listę serwerów znajdziemy na forum poświęconym grze Dayz.