Wycena nieruchomości Poznań

0
359
Rate this post

Wycena nieruchomości Poznań to kompleksowy serwis oparty na usługach sporządzania operatu szacunkowego oraz przeprowadzenia pełnej kontroli stanu technicznego i wartości użytkowych nieruchomości. Wycena nieruchomości niezbędna jest przy ubieganiu się o kredyt, jest to również podstawa przy decyzjach kupna i sprzedaży gruntu lub budynku.
Procedura wyceny nieruchomości przebiega zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi a jej głównym założeniem jest określenie wartości nieruchomości na podstawie jej stanu technicznego, lokalizacji oraz cech szczególnych.
Przeprowadzenie wyceny nieruchomości to kompleksowa usługa pozwalająca na określenie wszystkich atutów danej nieruchomości. Stanowi również doskonałe narzędzie dla właścicieli nieruchomości, którzy decydują się na sprzedaż lub wynajem. Dzięki profesjonalnej wycenie nieruchomości jej wartość rynkowa może ulec znaczącej zmianie, szczególnie w przypadku kiedy lokalizacja jest uznawana za atrakcyjną. Wartość rynkowa nieruchomości to także jej stan techniczny, w skład którego wchodzi m.in część elektryki i sanitarki.