Taśmy CuZu37

0
354
Rate this post

Taśmy budowlane

Niepozorne, a jak potrzebne i przydatne – TAŚMY. Bez taśm żadna praca w gospodarstwie domowym nie miałaby racji bytu. Są niezastąpione przy każdego rodzaju pracach remontowo – budowlanych. Od najmniejszych przeróbek i poprawek do największych inwestycji.

Szeroki wybór różnego rodzaju taśm sprawia, że nie sposób nie znaleźć tego, czego szukamy. Mogą bez problemu przysłużyć się przy malowaniu ścian. Wysoka jakość i dbałość o szczegóły w procesie produkcji sprawiają, że malowana linia będzie idealnie prosta, bez najmniejszych zacieków.

Sprawdzą się świetnie przy izolowaniu, uszczelnianiu i mocowaniu.

Niezastąpione przy szybkich przeróbkach wnętrz! Nowoczesne technologie zapewniają klientom szereg możliwości. Nie jest obecnie problemem przyklejenie do ściany nie tylko ramek ze zdjęciami, obrazków czy obrazów, ale także PÓŁEK ściennych! Sprawdzą się również w przypadku mebli, które mogłyby byś przykręcone do ściany. Po co naruszać ścianę? Zwłaszcza jeśli wynajmujemy mieszkanie lub lokal. Taśma zastąpi wiertarkę.

tagi: taśmy CuZu39Pb, taśmy transportowe Primacon, taśmy transportujące Primacon, Primacon taśmy transportujące, Primacon taśmy transportowe