ME – Euro2008

0
1184
Rate this post

Euro 2008 – oczekiwanie

Wyścigi do tegorocznego Euro trwały do dwudziestego pierwszego listopada 2007. Uczestniczyło tam 50 przedstawicieli krajów.

Wygrało czternastu finalistów, którzy wraz z gospodarzami – Szwajcarią oraz Austrią zaledwie za kilka miesięcy rozpoczną rywalizację. Nasz kraj w euro 2008 jest z Chorwacją, Niemcami i Austrią w grupie B.
Do ME w piłce nożnej szykują się nie tylko piłkarze. Fani zakładów sportowych obserwują przygotowania drużyn do euro, obserwują formę sportowców i analizy bukmacherskie.
Na forach sportowych coraz częściej użytkownicy prognozują wyniki meczów i określają swoje typy do zwycięzcy Mistrza Europy – euro 2008. Bukmacherzy również oceniają możliwe wyniki i stosownie wyznaczają wysokość kursów.
Euro 2008 – bukmacherzy typują faworytów

Do rywalizacji w Szwajcarii oraz Austrii stawi się 16 drużyn, w tym nasza reprezentacja. Naszej drużynie firmy bukmacherskie dają małe szanse na triumf. Typowanie naszych jako faworytów Euro 2008 może jednak, w przypadku jej wygranej, przynieść niezłą wygraną. Stawiając dziesięć złotych można otrzymać 600, w chwili gdy firmy bukmacherskie kurs na Grecję wyznaczają na zaledwie 50 złotych. firmy bukmacherskie zwycięzców widzą w Niemcach oraz Hiszpanach.