Charm Of War

0
450
Rate this post

Charm Of War

Rosyjska Buka Entertaiment znów atakuje! Tworzony od kilku miesięcy Charm Of War, bodajże 6 gra, która znajdzie się dorobku producenta, może być dość ciekawym tytułem. Na tyle ciekawym, aby go omówić na łamach naszego serwisu. Śpieszę więc z najświeższymi informacjami na temat gry.
RZECZ O FABULE

…Wieki temu, legendarne miasto miasto Kyiage, serce całego kraju, zostało zaatakowane przez hordy zła. Magowie, którzy sprawowali nad wszystkim władzę, zamienili miasto w jedno wielkie jezioro, tym samym pokonując zło, ale i również przy okazji prawie wszystkich mieszkańców. Nastał okres ciemności, a ocalali z zaklęcia magów poczęli tworzyć nowe królestwa.
RZECZ O SAMEJ GRZE

Charm Of War ma być tytułem łączącym w sobie najlepsze elementy z gier RPG oraz RTS. Wcielimy się tu młodego, silnego, ambitnego i wybranego przez samych bogów człowieka. Przeniesieni w cudowny świat rosyjskich legend, gdzie czarnoksiężnicy walczą miedzą sobą, wood-gobliny chowają się za drzewami i napadają kogo popadnie, gdzie wiedźmy toczą między sobą zażarte boje i wszelkiej maści bestie napadają miasteczka, będziemy musieli zjednoczyć całe królestwo i uporządkować chaos. Do naszej dyspozycji zostanie oddany cały wachlarz zaklęć, broni i magicznych przedmiotów. Na drodze ku zwycięstwu staną nam inne królestwa oraz czarne charaktery. Nie ma to jednak jak silna i sprawna armia, którą możemy posiąść, oraz bohaterowie, którzy z własnej woli mogą się do nas przyłączyć i zdecydowanie wzmocnić nasze szyki.
RZECZ O OPRAWIE

Według obietnic Rosjan, Charm Of War na pewno będzie miał nieprzeciętną, dość ładną oprawę graficzną. I rzeczywiście, jak najbardziej można w to uwierzyć, spoglądając na screeny dołączone do tejże zapowiedzi. Twórcy chwalą się także, że gra nie podpadnie słabym interfejsem, a wręcz przeciwnie: super-przyjazny panel kontroli umożliwi wygodną rozgrywkę. Trzymamy za słowo.
MYŚL KOŃCOWA

Znając już Buka Entertaiment z kilku stworzonych gier (najgłośniejsze to, niewątpliwie, Rage Of Mages i Gromada) możemy się spodziewać na pewno gry więcej niż przeciętnej. Pytanie: ile więcej? Odpowiedź poznamy najprawdopodobniej w okolicach kwietnia przyszłego roku.