Dystrybucja odwijaków Herrblitz

0
455
Rate this post

Odwijak i praca

Lubię patrzeć na pracę tego produktu. Nie wiem, ale jestem uzależniony od pracy przy tym urządzeniu. To produkt, który ma skrzynkę sterowniczą umieszczoną w dowolnej części i pewną część skrzynki stanowi pulpit z przełącznikiem i przyciskiem stop. Od przodu skrzynki sterowniczej dostępny jest panel operatora przemiennika częstotliwości, sterującego pracą silnika.
Właśnie ja jestem operatorem tej maszyny, a nazywa się ona odwijak. Prawie codziennie majstruje przy niej tak, aby działała jak należy, aby jej praca była bezkolizyjna i ciągła, tak żeby nie zatrzymała się w ruchu, ponieważ każda minuta przestoju to tragedia dla zakładu i wielkie poniesione koszty.
Moja praca nie tyko polega na tym zadaniu. Również doglądam innych współpracowników. Jestem można rzec takim brygadzistą.
Brygadzistą umownym, nie na papierze, a w praktyce na hali produkcyjnej. Ze względu na staż podpowiadam wszystkim jak i co mają robić, aby zwiększyć efektywność w pracy.
Kierownik bardzo cieszy się z tego powodu.

tagi kluczowe: Odwijaki marki Herrblitz, Odwijaki marki Herrblitz, Odwijaki w ofercie BTC maszyny, żarówka spaleniowa, krzem bezpostaciowy