Villa murka Kazimierz Dolny

0
1014
Rate this post

Pomysł na walentynki

Już za dwa tygodnie najbardziej romantyczny dzień w roku, czyli Walentynki. Święto to ma taką samą ilość zwolenników, co przeciwników, ale jednego nie można mu odmówić. Walentynki to święto miłości, radości, celebrowania chwil z tymi, których kochamy.
Jeśli wiec szukamy nietuzinkowego pomysłu na spędzenie tego wyjątkowego dnia, to czemu by nie wybrać się na romantyczny weekend do Kazimierza? Hotel Spichlerz Kazimierz Dolny to urocze miejsce w sam raz na romantyczny wyjazd we dwoje.
Przytulny pokój z pięknym widokiem, wygodne i duże łóżko, kieliszek wina tuż po przyjeździe i romantyczna kolacja to tylko niektóre atrakcje, jakie mogą nas spotkać w tym hotelu.
Po co iść w sztampowe rozwiązania i tak jak większość par zarezerwować stolik w dobrze znanej restauracji, wśród wrzawy i ścisku. Lepiej zabrać ukochaną z dala od dużego miasta, w spokojne i romantyczne uliczki Kazimierza Dolnego. Wieczorny spacer urokliwymi alejkami, a później miłe chwile w zaciszu swojego pokoju- czego chcieć więcej?