Escape room Szczecin

0
367
Rate this post

Escape room – ucieczka pokojowa i nie tylko

Niejednokrotnie snując się po mieszkaniu w deszczowy, pochmurny i zimny dzień zastanawiamy się co zrobić, żeby nie zwariować. Jak spędzić efektywnie czas, do tego w mądry, przemyślany sposób, adekwatnie do wieku, możliwości finansowych, a przede wszystkim do towarzystwa.
Szczecin kryje w sobie mnóstwo atrakcji, jednak w subiektywnej opinii mieszkańca – escape room szczecin – będzie strzałem w dziesiątkę. Niejeden malkontent uwierzy w siłę i moc takiej rozrywki, zaś wielu z nas włączając logiczne myślenie, spryt i współpracę z grupą odniesie sukces z wiedzy na temat własnej osoby. Escape room szczecin to przygoda, to dawka dobrego humoru, horroru, odkrywania nieodkrytego oraz zabawa i moc niezapomnianych emocji.
Bezdyskusyjnie trzeba wybrać się do takiego pokoju ucieczki. Kto nie spróbuje, nigdy się nie dowie, jakie to uczucie zostać zamkniętym w pustym i obco wyglądającym pokoju, gdy czas biegnie nieubłaganie, a my zdani na siebie włączamy wszystkie szare komórki odpowiedzialne za wydostanie nas z komnaty, do której weszliśmy tak naprawdę zupełnie dobrowolnie. Kiedy pojawiają się podpowiedzi na ekranach monitorów, czujemy, że czegoś nie zrobiliśmy dobrze, a więc nasza motywacja rośnie i emocje znowu sięgają zenitu. Escape room szczecin ma to wszystko i jeszcze więcej. Obowiązkowym więc punktem wszystkich wycieczek, czy to małych, czy tych większych jest zarezerwowanie przynajmniej trzech godzin na tego typu wycieczkę. Ja spróbowałam i nie żałuję. Mogłabym powiedzieć, że była to przygoda mego życia. Nie mówię zatem ostatniego słowa.