Rewal – to tam!

Początek wakacji w 2017 roku był dla mnie turystycznym koszmarem. Okazało się, że moje plany na urlop spęzły na niczym z powodu problemów z agencją turystyczną. Postanowiłem razem z żoną poszukać czegoś dla nas w rodzimych nadmorskich miastach. Jednak to co mnie zaskoczyło, ceny wynajęcia kwatery w najbardziej popularnych miastach jak Gdańsk bądź Sopot są wyższe niż w Chorwacji nad znacznie cieplejszym morzem! Tak samo sprawa ma się jeśli chodzi o ceny w restauracjach. Zupełnie zniechęcony już myślałem, że z wakacji nici i całe spędzę siedząc w domu, jednak zupełnie przypadkowo trafiłem na artykuł o małej nadmorskiej miejscowości, którą jest Rewal. Był on naszpikowany również zdjęciami, które całkowicie mnie przekonały do tego, gdzie powinienem spędzić wakacyjny czas. Rewalskie widoki zauroczyły mnie całkowicie i nie myślałem już o żadnych innych miejscowościach, po prostu musiałem tam się wybrać z żoną!
Nie zwlekając powiadomiłem moją towarzyszkę o moim planie, który ona bardzo entuzjastycznie przyjęła, ponieważ słyszała liczne rekomendacje na temat pobytu w Rewalu.
W dodatku to co jest najważniejsze w całej historii, ceny w tym uroczym miasteczku nie przerażały tak jak w Trójmieście. Jeśli chodzi o kwatery Rewal jest właścicielem jednej z najbardziej atrakcyjnych ofert na wybrzeżu, co można łatwo stwierdzić porównując ceny hoteli w podobnym standardzie. Istnieje tam także ogromna ilość restauracji, których prestiż sprawia, że są w stanie rywalizować o miano najlepszych z tymi najbardziej popularnymi rodem z Gdańska bądź Gdyni. Najlepsze miasto – Rewal!