Idziemy na orlika!

0
1088
Rate this post

Orliki nie tracą na popularności. Mimo wielu sceptycznych zdań na ich temat, rzadko świecą pustkami. Są idealnym miejscem dla osób, które nie mają czasu, żeby regularnie kopać piłkę w klubie, a chcą po pracy zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów. Zanim jednak wybierzemy się z kolegami na najbliższe boisko, musimy zaopatrzyć się w odpowiednie obuwie, które zapewni nam komfort. Powinny być idealnie dopasowane nie tylko do zawodnika, ale również powierzchni, po której przyjdzie nam biegać. Jeśli chodzi o orlika i jego sztuczną powierzchnię, to najlepszym rozwiązaniem będą turfy.

Co kryje się pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą? Są to buty wyposażone w sporo malutkich korków. Nazywane równie często śniegówkami. Nie bez powodu. Podeszwa turfów dzięki mini korkom, które są dużo niższe, zapewnia bardzo dużą przyczepność, której nie gwarantują standardowe korki piłkarskie czy halówki. Nie musimy się obawiać o naszą równowagę. Możemy skoncentrować się jedynie na zadaniach boiskowych, czerpiąc ogromną radość z gry.

Dzisiaj prezentujemy wad dwa modele, oba firmy Adidas, która zaczyna powoli specjalizować się w obuwiu tego typu. Pierwsze to dobrze nam znany model, rekomendowany przez samego Leo Messiego, wyróżniający się nowoczesnym wyglądem. Widocznie na zdjęciu turfy to reprezentant nowej kolekcji 2015. Dlaczego macie wybrać ten model? Z prostego powodu. Posiada praktycznie nieścieralną gumę, delikatny bieżnik i są prawidłowo wyprofilowane, żebyś mógł kontrolować piłkę na najwyższym poziomie. Przyczepność, kontrola i wygoda. Duża w tym zasługa specjalnej technologii messiTOUCH Optic. Ponadto, warto zwrócić uwagę na idealną amortyzację dzięki wkładce z miękkiej pianki EVA.

Teraz czas na drugi model tej samej firmy. Turfy adidas X 15.3 TF to buty, które zostały zaprojektowane w oparciu o technologię X-SKIN Optic. Wykonane z trwałego i miękkiego materiału, dzięki czemu wasze stopy mogą prawidłowo kontrolować futbolówkę. Czucie piłki na światowym poziomie. Ten model to świeżynka na rynku, wyposażona w podeszwę, która gwarantuje maksymalną zwrotność. Z pewnością przypadnie do gustu kreatywnym zawodnikom, którzy lubią siać popłoch w szeregach defensywnych rywala.